referatai tik nemokami

 

Sveiki atvykę į www.gas.lt/123referatai !!!

  Pradžia || Darbų rašymas || Klausimai - atsakymai || Chat`as, pokalbiai


Sveiki atvykę! Ši svetainė skirta studentams ir moksleiviams, kurie nori palengvinti savo mokslo naštą. Tiems, kas nori turėti daugiau laiko pramogoms, o ne darbų rašymui. Tikimės ši svetainė taps puikiu mokslo pagalbininku.

Mielieji lankytojai, jei turite kokių nors savo darbų, prašome nepagailėti ir pasidalinti jais su kitais, atsiųskite el. paštu.

Kaip atsisiųsti darbus?
Pirmiausia, jei neturite programos WINRAR (tinka ne žemesnė nei 2.50 versija), ją Jums reikėtų atsisiųsti. Ji yra šiuo adresu: Rarlab. Jei jau atsisiuntėte, instaliuokite ją. Po WINRAR instaliacijos spauskite su pelytės dešiniuoju klavišu ant atsisiųsto iš šios svetainės failo ir pasirinkite "Extract here..". Viskas. Galite naudoti ir visiškai nemokamą archyvavimo programą.

Kodėl rašo, kad sugadintas archyvas?
1. Bandant išarchyvuoti WinRar gali parodyti klaidos pranešimą: "Broken archyve" ar pan. Gali būti, kad Jūsų kompiuteryje per sena WinRar versija, tokiu atveju reikia ją atnaujinti. 2. Pasitaiko atvejų, kai failas blogai atsiunčiamas, bandykite iš naujo.

Neatidaro dokumentų?
Dokumentus su plėtiniu doc stengtasi išsaugoti word 97 ir vėlesnėms teksto redaktorių versijoms. Jei Jūsų teksto redaktorius Word neatidaro šių dokumentų, reikia atnaujinti Word versiją. Arba galite atsisiųsti nemokamą Word Viewer programą čia.

Nerandate reikiamos temos?
Nenusiminkite! Pabandykite ieškoti panašioje temoje, pvz.: Jums reikia darbo kurio tema vadyba. Pabandykite jo paieškoti skyriuje ekonomika. Kitas pavyzdys: Jums reikia mechanikos temos. Pabandykite ieškoti skyriuje fizika. Šiuo metu darbai yra šiomis temomis: Ekonomika, teisė, politologija, fizika, chemija, informatika, biologija, gamtosauga, istorija, lietuvių kalba, anglų kalba, psichologija, statyba, astrologija, slauga, geografija, raštvedyba, filosofija, mechanika, elektronika, sauga, prancūzų kalba, vokiečių kalba, aplinka, mechanika, apskaita ir kt.

Norintiems užsidirbti
Jei esate geras savo srities specialistas ir norite užsidirbti rašydamas kursinius darbus, referatus, spauskite čia.

Autoriai
Darbų autoriai skelbiami pačiuose darbuose. Jei siunčiate darbus, savo vardą, el. paštą, komentarus įrašykite pačiame darbe, nes kitaip nebūsite įrašytas kaip autorius.

Dėstytojams ir mokytojams
Dėstytojams arba mokytojams siūlome skelbti mokomąją medžiagą šioje svetainėje, taip sutaupysite laiko siuntinėdami medžiagą el. paštu ar dalindami diskeliais. Tereiks paskelbti svetainės adresą, kurį suteiksime kiekvienam dėstytojui. Pvz. gas.lt/123referatai/petraitis

Nemokama reklama
Nemokamą reklamą gali užsisakyti nepelno siekiančios organizacijos, pvz. organizacijos, kurios renka pinigus neįgaliems vaikams. Kreipkitės.


Atsipalaiduokite ir pailsėkite:

pailsek nuo referatu

Dalykai

Paieška

Laukiame

Laukiame Jūsų darbų..

Svetainė atnaujinta:
2013.12.14

 
 

Copyright © 2015 123 referatai Lithuania • Atsakomybės ribojimas • Reklama