referatai tik nemokami

 

Sveiki atvykę į www.gas.lt/123referatai !!!

  Pradžia || Darbų rašymas || Klausimai - atsakymai || Chat`as, pokalbiai


Rūšiuoti

Puslapis:  1,  2,  3,  4

Bakterijų tipai
Bakterijos - tai vienaląsčiai prokariotai. Jie neturi pilnai suformuoto branduolio, o ląstelės viduje yra DNR grandinė _ nukleoidas. Ląstelės viduje yra tik po vieną chromosomą, todėl bakterijos mutacija visada pasireikš fenotipiškai.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-12-2

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2540

Algologija
Euglenophyta. Chrysophyta. Cryptophyta. Dinophyta. Bacillariophyta. Centrophyceae. Pennatophyceae. Cyanophyta. Chroococcophyceae. Hormogoniophyceae. Oscillatoriales. Nostocales. Stigonematales. Rhotophyta. Bangiophyceae. Florideophyceae. Phaeophyta. Isogeneratae. Heterogeneratae. Cyclosporeae. Chlorophyta. Chlorophyceae. Conjugatophyceae. Chorophyceae.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-09-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2559

Biologijos 9 klasės testas
1. Kam reikalinga kraujotakos sistema? a) Kad dideliame organizme medžiagos būtų išnešiotos po visą kūną; b) Kad palaikytų šilumą kūne; c) Kad pašalintų nereikalingas medžiagas iš kūno; d) Kraujotakos sistema yra nereikalinga;
Tipas:   kita   Įdėjimo į puslapį data: 2013-09-17

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2255

kryžmažiedžiai augalai
Surinkta visa informacija apie augalus kryžmažiedžius, jų klasifikaciją, tipai, trumpa augalų charakteristika. puikiai tinka ir studentams :)
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-09-8

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2281

Inkstai ir šalinimo organai
Sis referatas apie inkstus ir ju veikla. Apie inkstu sandara galima supasti tik tuo atveju, kai yra zinoma ji funkcija. Pavyzdziui mes turime zinoti inkstu svarba mums. Daznai zmones menkai zino apie inkstus ir ju reiksme. Jie nezino, kad ivairus veiksniai kaip alchogolis kenkia inkstams.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-06-14

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2203

Fascioliozė, paramfistomozė
Kiaušinėliai su išmatomis patenka į aplinką. Optimalioje temperatūroje per 10 dienų išsineria miracidija. Susiranda moliuską, jame išsivysto sporocista, joje formuojasi redijos, o iš redijų cerkarijos. Cerkarijos migruoja iš moliusko ir patenka į pagrindinio šeimininko virškinamąjį traktą arba prisitvirtina prie augalų ir incistuojasi, tampa metacerkarijomis. Vystymasis aplinkoje trunka 6-7 savaites. Patenka į mažuosius tulžies latakus, po to į stambesnius ir pasiekia tulžies pūslę. Inkubacinis laikotarpis 10-12 savaičių.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-06-14

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2271

Biologijos mokslo raida
Nuo tada, kai žmonės įprato perteikti raštu savo stebėjimus ir mintis, pradėjo daugėti žinių. Tokiu būdu susikaupė gausių ir vertingų stebėjimų, bei atradimų. Dar prieš mūsų erą buvo stebimi reiškiniai, bandyta viską susisteminti.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2630

Mikroorganizmai žmonių gyvenime
Ūkininkai augina augalus ar gyvulius, o biotechnologai –mikroorganizmus arba atskiras augalų ir gyvūnų ląsteles. Naujausiais bandymais panaudojami organizmai su perkeltais į chromosomas naujais genais, suteikiančiais jiems naujų savybių. Nors jau kelis tūkstančius metų mes naudojame mikroorganizmus vyno, duonos, ar pieno produktų gamybai, tačiau dauguma biotechnologinių produktų buvo gauti tik XX a. paskutiniu ketvirčiu.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2494

Lietuvos raudonoji knyga
Pagal Europos Sąjungos Paukščių ir Buveinių Direktyvas saugomos ir Lietuvoje sutinkamos gyvūnų rūšys ir jų apsaugos bei naudojimo ypatumai.
Tipas:   lentelė   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2383

Lastelė
Prokariotinu lasteliu sandaros ipatybes neturi mitachondriju, endoplazminio tinklo. Lastele dengia standus apvalkalas, kai kuriuos gleiveta kapsule. Po apvalkalu yra plazmine membrana ir DNR arba RNR. Bakterijos dauginasi dalindamosi i dvi dalis. Bakteriju reikšme: CCHHHHHOH, raugintas pienas ir kt. Bakterijomis valomas vanduo. Jos sukelia ligas - dizenterija.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2489

Juodasis gandras
Retas galėtų pasigirti matęs šį paslaptingą didelių girių paunksmių gyventoją. Juodasis gandras - tai tiksli savo baltojo brolio kopija. Ūgiu pastarajam beveik nenusileidžia, sveria apie 3 kg. Paukščio plunksnos - daugiausia juosvos spalvos, tik krūtinė ir pilvas balti. Snapas ir plika oda apie akis ryškiai raudonos vyšnių spalvos. Juodos plunksnos žvilga žaliu, raudonu, auksiniu atspalviu. Įpratusiems dažnai matyti beveik naminiu tapusį baltąjį gandrą, juodasis atrodo keistai ir paslaptingai. Pirmą kartą pamačius, sunku patikėti, kad Lietuvoje iš viso gali būti tokių paukščių.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2249

Evoliucija
Daugelis mokslininkų mano, kad patys pirmieji gyvi organizmai atsirado iš negyvų cheminių medziagų. Prieš daugiau kaip milijoną metų susidarė junginiai, kurie gebėjo save kopijuoti. Tai davė pradžia tam tikrai evoliucijai, kuri galiausiai atvedė prie pirmykštės tikrosios gyvybės.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-5

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2426

Medžiagų apykaitos produktų šalinimas organizmuose
Įvairių gyvuose organizmuose vykstančių gyvybinių procesų eigoje susidaro vandens perteklius, bei įvairios kenksmingos medžiagos. Visa tai turi būti pašalinta. Įvairūs gyvi organizmai tai daro skirtingai.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-24

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2248

Biologijos egzaminų klausimai
Biologijos egzaminų klausimai
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-24

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2980

Ketosteroidų nustatymas šlapime
Suaugusio žmogaus kepenys sveria apie 1200 g. Tai yra pats svarbiausias žmogaus vidaus organas. Jų masė gali svyruoti tarp 20-60 g vienam kilogramui kūno masės. Apie 70-80 kepenų masės sudaro hepatocitai ir apie 20-30-Kupferio ir kitos ląstelės.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-24

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2519

Gyvybės atsiradimas
Atrodo, gyvybę nesunku apibrėžti: akivaizdu, kad arklys gyvas, o uolos gabalas - ne. Ilgą laiką narpliodami mįsliną gyvybęs prigimties klausimą, biologai įsitikino, kad visų organizmų skiriamasis požymis - gebėjimas, gavus reikiamą kiekį žaliavų, gaminti į save panašius.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-24

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2386

Rūkymas ir jo žala
Tabakas (lotyniškas pavadinimas Nicotiana tabakum) – bulvinių šeimos daugiametis žolinis augalas, paprastai auginamas kaip vienmetis. Tabako tėvynė – tropinė Amerika. Tabako vaisius – dėžutė, pilna labai smulkių pilkšvai rudų sėklų. Auginamas daigais, derlius - lapai, nuskabomi per kelis kartus. Paskui tie lapai ruošiami, vytinami, fermentuojami, džiovinami ir siunčiami į tabako fabrikus, kur juos atitinkamai susmulkina ir gamina cigaretes, papirosus ir t.t.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-21

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2250

Alkoholis
Alkoholio žala organizmui.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-19

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2246

Vabzdžių pasaulis
Žemėje gyvena maždaug 1 250 000 gyvūnų rūšių. Iš jų apie 80% yra vabzdžiai, priskiriami nariuotakojų tipui. Jau vien skaičiai rodo vabzdžių klasės klestėjimą, be to, jie visame pasaulyje paplitę plačiau už kurią kitą nors grupę.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-5

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2493

Uodai
Uodai ne tik skaudžiai kanda, bet ir perneša įvairiausių lygų – maliarijos, geltonojo drugio, juodligės, tuliaremijos, daugelio abrovirusinių, transmisinių ir leišmanijos ligų – sukėlėjus.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-5

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2305


Puslapis:  1,  2,  3,  4

Dalykai

Paieška

Laukiame

Laukiame Jūsų darbų..

Svetainė atnaujinta:
2013.12.14

 
 

Copyright © 2015 123 referatai Lithuania • Atsakomybės ribojimas • Reklama