referatai tik nemokami

 

Sveiki atvykę į www.gas.lt/123referatai !!!

  Pradžia || Darbų rašymas || Klausimai - atsakymai || Chat`as, pokalbiai


Rūšiuoti

Puslapis:  1,  2,  3,  4

Geografijos kryžiažodis
Gilausias ežeras. Ilgiausia upė. Didžiausia valstybė. Kt.
Tipas:   namų darbas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2315

Egiptas 3
Egiptas – viena iš egzotiškiausių ir paslaptingiausių pasaulio šalių. Faraonai, mumijos, piramidės, sfinksai, Nilas ir dykumos... Ši šalis vilioja ne tik savo istorija (šiek tiek pažįstama mums dar iš mokyklos laikų) ir jos paminklais, bet ir galimybe gerai pailsėti, ypač kai Lietuvoje šalta žiema. Juk taip malonu pasilepinti saulės spinduliais ir šilta jūra, nors kalendorius rodo dar tik sausį ar vasarį!Egiptas yra Šiaurės Afrikoje. Rytinę šalies pakrantę skalauja Raudonoji jūra, o šiaurinę – Viduržemio. Šalis ribojasi su Sudanu, Libija ir Izraeliu. Nors Egipto teritorija yra išties didelė (siekia 1 mln. kv. km), net 90% šalies sudaro dykumos. Tad beveik visas šalies gyvenimas koncentruojasi ties Nilu. Egipto sostinė – Kairas ir čia gyvena apie 17 mln. gyventojų (šalyje gyvena apie 60 mln.). Oficiali kalba – arabų, šnekamoji – egiptiečių tarmė. Populiarios anglų ir prancūzų kalbos. Tačiau vietinis egiptietis, norėdamas parduoti savo prekę, gali jus užkalbinti įvairiom kalbom, ypač rusų. Egipto klimatą lengva apibūdinti - karštas ir sausas. Tokie orai išsilaiko beveik ištisus metus.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-14

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2321

Upės ir ežerai
Žmogus be vandens jaučiasi bejėgis, nes vanduo – ne tik pasaulio tėvas, bet ir žmonių maitintojas, atgaivintojas, ramintojas. Lietuvoje yra gausybė vandens telkinių. Jie visi mums yra labai brangūs. Mes turime vertinti visas Lietuvos upes ir ežerus. Todėl mes norėtume supažindinti Jus visus su Lietuvos upėmis, ir ežerais, kad su kiekviena diena mes vis labiau juos pamiltume, vertintumėme ir kad su kiekviena diena augtų noras juos išsaugoti.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2211

Savana
Afrika yra karščiausias žemynas. Atogrąžų miškus galime vadinti ,,Žemės plaučiais’’ ar ,,žaliuoju pragaru’’. Šiame žemyne plyti didžiausia pasaulyje dykuma - Sachara. Geografinės zonos, einant nuo pusiaujo ašigalių link, tolygiai keičiasi palei lygiagretes, nes Afrikoje nėra ilgų ir aukštų kalnų grandinių. Klimatas, t.y. temperatūra ir kritulių kiekis, lemia augalijos ir gyvūnijos paplitimą.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2288

Portugalija 3
Portugalija nuo XV a. tapusi pirmąja Europos kolonine galybe, paskleidė savo kalbą ir kultūrą bent trijuose pasaulio žemynuose ir daugelyje Atlanto salų. Portugalijos praeitis artimai susijusi su Viduržemio pasauliu. Pirmieji jos gyventojai iberai. Vėliau į juos įsimaišė keltai turėjo priimti kolonistus finikiečius ir graikus, tačiau jie nepadarė įtakos vietos žmonių gyvenimui. III a. pr. Kr. pietinėje būsimos Portugalijos dalyje buvo besikurią kartaginiečiai, tačiau antrajame punų kare juos sumušė romėnai ir paėmė kraštą į savo valdžią.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2200

Ispanija
Ispanija daugeliui asocijuojasi su Kristupu Kolumbu, Pablu Pikasu, Salvadoru Dali, korida ir flamenku. Kiti mano, kad Ispaniją suprasti nelengva dėl jos dvilypumo, mat tame pačiame žmoguje dera ir Don Kichotas, ir Sanča Pansa... Teisūs tie,kurie šią žemę įsivaizduoja su aukštais kalnais ir sniegu apdengtomis jų viršūnėmis,šlaitais, išgrąžintais pilkšvų alyvmedžių, mato slėniuose auginančius citrinmedžius ir baltus kaimelius su virš jų iškilusiomis bažnyčiom, primenančiom maurų pastatytas pilis.
Tipas:   rašinys   Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2184

Egiptas
Egiptas randasi Afrikos žemyno šiaurės rytuose. Rytinėje Egipto dalyje randasi Raudonoji jūra. Šiaurėje – Viduržemio jūra. Pietryčiuosia yra Etiopijos kalnynas, vakarinę dalį užima Libijos dykuma (Sacharos dalis), o rytuose Arabijos dykuma. Maždaug per vidurį Egipto teka ilgiausia pasaulio upė Nilas. Nuo Viktorijos ežero iki Viduržemio jūros Nilo tėkmę kerta penki slenksčiai. Paskutinius 150km Nilas pasidalija į daugybę atšakų, taip sudarydamas deltą. Nilo vandens lygį reguliuoja Asvano užtvanka.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-09-13

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2633

Biržai
Biržai - šiaurės rytų Lietuvos miestas, įkurtas Apaščios ir Agluonos upių santakoje prie dirbtinio Širvėnos ežero. Nors Biržai buvo ikurti visiškai nepatrauklioje plyneje prie Širvenos tvenkinio krantu, bet dabar miestelio aplinkos, vandens telkiniu ir istoriniu paminklu grožis pralenkia daugeli Lietuvos miestu.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-09-8

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2272

Graikija
8 puslapiai informacijos apie Graikiją nuo A iki Z
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-07-12

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2216

Naudingosios iškasenos
Naudingosios iškasenos, mineralinės žaliavos, neorganinės arba organinės kilmės, medžiagų sankaupos Žemės plutoje, naudojamos visuomenės reikmėms. Lietuvoje daugiausia naudojama statybinėms medžiagoms gaminti.Todėl ir šalies kasybos pramonė yra vietinės reikšmės. Šios pramonės pagaminta produkcija sudaro 2 % visos pramonės gaminamos produkcijos vertės. Nors Lietuvoje yra kur kas daugiau iškasenų, tačiau šiuo metu daugiausia išgaunama požeminis gėlas ir mineralinis vanduo, klintys, dolomitas, opoka, smėlis, žvyras, molis, taip pat durpės ir nafta.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-06-22

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2364

JAV
Jungtinės Amerikos Valstijos (United States of America), yra valstybė Šiaurės Amerikoje. Plotas 9,4 mln. km2. Gyvena apie 216 mln. žmonių. Pagal plotą ir gyventojų skaičių užima 4 vietą pasaulyje. Valstybinė kalba – anglų. Sostinė – Vašingtonas. Administratiniu atžvilgiu suskirstyos į 50 valstijų. JAV susideda iš 3 atskirų dalių: 1) pagrindinė dalis užima 7,8 mln. km2 plotą. Joje gyvena 202 mln. gyventojų. Šiaurėje ribojasi su Kanada, pietuose su Meksika, vakaruose prieina prie Ramiojo vandenyno, rytuose prie Atlanto vandenyno, pietryčiuose prie Meksikos įlankos. 2) Aliaska. Užima Šiaurės Amerikos šiaurės vakarų dalį. Jai priklauso Aleutų, Kadjako salos, Aleksandro salynas. 3) Havajų salos. Yra Ramiajame vandenyne. JAV – kolojininė valstybė.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2237

Italija
Italija yra viena seniausių pasaulio valstybių ir kartu viena jauniausių, nes tik 1871 m. jos hercogystės ir kunigaikštystės susijungė į valstybę.Tarp visų genčių, gyvenusių Apeninų pusiasalyje 1 tūkst. pr. Kr., iškilo lotynai ir sabinai.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2365

Airija 2
Apie Europą kaip vientisą kultūrinę ir civilizacinę erdvę kalbama jau nuo senovės, o raginimai ir netgi bandymai suvienytiskirtingas Europos tautas yra žinomi nuo pat Karolio Didžiojo laikų. Bet tikrai savanoriškas ir – dabar galima pasakyti – sėkmingas Europos vienijimasis prasidėjo tik XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje, įsteigus ekonomines Europos bendrijas, kurios šiandien jau yra išaugusios į įspūdingą europos Sąjungą. Todėl visai neatsitiktinai šiandien europos Sąjunga neretai yra tapatinama su visa Europa.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2250

Afrika 2
Afrika yra antras žemynas pagal plotą.Jos plotas lygus 30.3 mln. km2. Pats aukščiausias kalnas yra Kilimandžaras (5895 m). 1999 metais Afrikoje gyveno 770 mln. žmonių.Prieš 135 mln. Metų Afrika priklausė Gondvanai ,kurią sudarė dabartinės: Pietų Amerika, Afrika, Australija ir Antarktida.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2247

Graikija 2
Graikija (Hellas), Graikijos Respublika (Dėmokratia tės Hellados) - valstybė Europos pietryčiuose. Ji užima Balkanų pusiasalio pietinę dalį ir turi daugiau negu 100 salų (19% visos teritorijos).
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-13

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2264

Vokietija 3
Jau maždaug prieš 2500 m. dabartinės Vokietijos žemėse gyveno germanai, pietuose, Alpėse,- retai, o į vakarus nuo šių - keltai. 1 a. pietinės žemės buvo užkariautos ir įjungtos į Romos imperiją. Per didįjį tautų kraustymąsi (IV-VI a.) susikūrė Bavarijos, Tiūringijos, Saksonijos, Frankonijos ir kitos genčių hercogystės.IX a. suirus Romos imperijai, hercogystės įėjo į Vokietijos karalystę, kuri netrukus ėmė vadintis Teutonų karalyste.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-11

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2290

Anykščiai
Anykščių rajonas išsidėstęs rytinėje Lietuvos dalyje. Jis yra vienas didžiausių šalies rajonų ir užima 1765 km² teritoriją. Ribojasi su Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Molėtų ir Ukmergės rajonais.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-11

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2432

Aukštaitijos nacionalinis parkas
Aukštaitijos nacionalinis parkas įkurtas 1974 m. Dabartine jo teritorija sudaro 40570 ha. šis parkas yra apie 100 km atstumu i šiaurę nuo Vilniaus, apie 170 km į šiaurės rytus nuo Kauno. Geležinkelis Sankt - Peterburgas -Vilnius -Varsuva - Berlynas eina pietrytiniu parko pakrasčiu. Ignalinos rajonui priklauso 50% parko teritorijos, Utenos rajonui-25%, Švenčioniu rajonui-25%. Parko direkcija yra Palušės kaime, Ignalinos rajone.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-10

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2277

Graikija
Graikija – šalis Balkanų pusiasalyje. Vakarinę Balkanų pusiasalio dalį skalauja Jonijos jūra, pietinė – Viduržemio jūra. Viduržemio jūros pakrantėse tokios nuostabios sąlygos intensyviai prekybai, kad kultūros centrai iš Rytų persikelia čia; Graikija – pirma Europos šalis, kurioje taip suklesti kultūra.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-9

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2277

Danija 3
Oficialus pavadinimas. Bendros žinios. Geografinė padėtis. Istorinės žinios. Gamtiniai ištekliai. Administracinis suskirstymas. Demografinės žinios. Politinės žinios. Piniginis vienetas. Ekonomikos rodikliai. Socialinės žinios. Žemės ūkis ir maisto pramonė. Perdirbamoji pramonė. Eksportas ir importas. Švietimas. Komunikacijos. Transportas. Pragyvenimas. Pramogos. Apgyvendinmas. Tradicijos. Draudimas. Danijos ryšys su Lietuva.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-25

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2378


Puslapis:  1,  2,  3,  4

Dalykai

Paieška

Laukiame

Laukiame Jūsų darbų..

Svetainė atnaujinta:
2013.12.14

 
 

Copyright © 2015 123 referatai Lithuania • Atsakomybės ribojimas • Reklama