Puslapis: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Kompiuterių raidos istorija. Kompiuterių karta
Naujos technikos kūrimas- tai sudėtingas fantazijos, teorijos ir praktikos persipynimas. Šiuolaikinius kompiuterius mes naudojame ne tik skaičiavimams atlikti, tačiau daugelio programų veikimas remiasi matematiniais skaičiavimais. Pvz.: žiūrėdami filmą ar klausydami mp3 muzikos mes dažnai nenutuokiame, kokie sudėtingi matematiniai skaičiavimai tuo metu yra atliekami. Pirmuosius mechaninius skaičiavimo įrenginius dar antikos laikais naudojo matematikai, inžinieriai bei prekeiviai.
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-20
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2295
Rėmeliai - frames
Rėmeliai naudojami naršyklės langą suskaidyti į keletą sričių, kiekvienoje iš jų rodomas skirtingo HTML dokumento informacija. Paprastai viename rėmelyje pateikiamas dokumentas su svetainės turiniu (nuorodų pavidale), kitame- įkeliamo HTML dokumento informacija.
Rėmeliai naudojami vaizdesniam informacijos išdėstymui svetainėje.
Tipas: konspektas Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-20
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2241
Dinaminiai HTML - DHTML
Statiniais tinklapiais vadiname tinklapius, kurių turinys nesikeičia tol, kol jo neatnaujina autorius. Statiniuose tinklapiuose nebendraujama su lankytojais ir nevykdomos programuojamos užduotys (nors dinaminių elementų jose gali būti, pvz. JavaScript pagalba sukurtas datos nustatymo skriptas). Statiniai dokumentai yra fiksuoti, t.y. jie negali vykdyti jokių užklausų ar keistis, nebent pakeitus dokumento išeities tekstą.. Statinis tinklapis naudojamas tik informacijos, kuri apipavidalinama panaudojant HTML, pateikimui. Kai naršyklė užklausia serverį statinio dokumento, serveris naršyklei tik persiunčia dokumentą ir vartotojas gauna visą informaciją, kuri buvo HTML kode.
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-20
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2460
Programavimo C++ špera KTU pirmakursiams
Programavimo C++ špera KTU pirmakursiams(matematikam arba infarmatikam) .
Tipas: špera Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-6
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2223
Kompiuterių architektūra
XX amžiuje technikos ir technologijos revoliucija sukėlė panašaus masto pasikeitimus, kaip ir maždaug prieš dvejus amžius pramoninė revoliucija. Kompiuterių paplitimas ir informacinių technologijų tobulėjimas smarkiai pakeitė ir iki šiol keičia žmonių darbą, laisvalaikį ir net pačią visuomenę. Pirmąją tokių pasikeitimų bangą sukėlė kompiuterių, galinčių efektyviau apdoroti didelį informacijos kiekį sukūrimas. Pirmieji kompiuteriai buvo galingos elektroninės skaičiavimo mašinos, naudojusios specialiai joms sukurtas programas. Pirmųjų kompiuterių eksploatavimas, priežiūra ir patys kompiuteriai buvo ypatingai brangūs. Juos naudojo tik didelės valstybinės organizacijos ir pajėgiausios privačios firmos. Tačiau techninės kompiuterių įrangos tobulinimas sukėlė kitą technikos revoliucijos bangą. Atsiradus asmeniniams kompiuteriams, jų galingumas nuolat auga beveik proporcingai mažėjant jų kainai.
Tipas: kursinis Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-6
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2392
Kompiuterio prakseologija
Kompiuterikos produkto kūrimo etapai. Matematiniai metodai, naudojami kompiuterikos produkto projektavimo etapuose. Kt.
Tipas: špera Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-31
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2438
Vietiniai kompiuterių tinklai
Kiekvienas amžius turi vieną ar keletą dominuojančių technologijų. Viena iš svarbiausių 20-ojo amžiaus technologijų - informacijos rinkimas, apdorojimas, platinimas - glaudžiai susijusi su ryšių bei kompiuterinės technikos neprecedentiniu vystymusi. Ryšių ir kompiuterių apjungimas iš esmės pakeitė kompiuterinių sistemų organizavimo principus. Kompiuterinių centrų funkcijas dažnai atlieka daug atskirų, tačiau tarpusavyje sujungtų kompiuterių.
Kompiuterių tinklas - tai tarpusavyje sujungtų autonominių kompiuterių rinkinys. Du kompiuteriai yra sujungti į tinklą, jeigu jie gali keistis informacija. Griežto pavaldumo sistemos, taip pat paskirstytos kompiuterinės sistemos nėra kompiuterių tinklai.
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-30
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2600
Trumpai apie LCD monitorius
Plokščias skystųjų kristalų (LCD) monitorius pirmiausia akį patraukia pilka metalo apdaila. Šis monitorius puikiai tinka smulkiojo verslo atstovams bei vartotojams, kurie iš monitoriaus reikalauja didžiausio tikslumo. Šių monitorių ekranų dydžiai yra labai įvarūs, nuo 14″ iki 19″(colių) dydžio, jų skiriamoji geba - 1280 x 1024, šviesumas - 250 nitų, spalvų gama - 16,7 milijono. C783 išsiskiria aptakiu 2 colių storio profiliu, monitoriaus valdymo klavišai įrengti ant korpuso. Patogesniam žiūrėjimo kampui nustatyti ekraną galima paversti 35 lapsnių kampu į viršų ir 5 laipsnių kampu - žemyn.
Tipas: analizė Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-30
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2255
EXCEL
Microsoft Excel programos langas (1 pav.) - stačiakampė ekrano sritis, kurioje atliekami įvairūs veiksmai su vartotojo dokumentais. Šis langas turi pavadinimų juostą, meniu juostą, dvi ar kelias įrankių juostas, specialią formulės eilutę. Microsoft Excel programos lango centrinėje dalyje pateikiamas svarbiausias elementas dokumento langas, vadinamas darbo knyga. Kai iškviečiama Microsoft Excel programa, jos lange pateikiama pirmoji tuščia darbo knyga, pavadinta Book1. Jei po to atidarysime dar vieną naują knygą, Microsoft Excel ją pavadins Book2 ir t.t.
Tipas: konspektas Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-30
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2215
Hakeriai
Hakerių kultūra išaugo kartu su pirmosiomis universitetų ir mokslinių skaičiavimo centrų ESM, didelės kūrybinės laisvės atmosferoje. Tada dar mažai kas suvokė, ką daro programuotojai, niekas nestovėjo už nugarų ir nevertė greičiau rašyti programų, nes 70-aisiais kompiuteris nebuvo panašus į veiksmingą pinigų uždirbimo priemonę. Pirmieji, tikrieji hakeriai užsiėmė tuo, kad tobulino savo kuriamas ESM ir joms kūrė ne tik reikalingas, bet ir įdomias programas. Šios buvo rašomos mašininiais kodais, kuriuos suprato tik patys programuotojai ir pačios ESM. Visiška laisvė leido programuotojams žiūrėti į savo užsiėmimą daug dėmesingiau, nei į paprastą darbą, prilyginant jį kūrybai.
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-10-9
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2252
Sisteminis blokas
Jie būna įvairių dydžių ir formų, bet visiems jiems bendra yra tai, kad juose yra įmontuoti elektroniniai komponentai priverčiantys kompiuterį veikti.
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-09-17
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2212
C++ programavimo kalba (teorijos špera)
Visa pagrindinė teorija, klausimai ir atsakymai su pavyzdziais.
Tipas: špera Įdėjimo į puslapį data: 2013-07-17
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2804
Informatika, informacija - konspektai
Terminas informatika atsirado Prancūzijoje 1950 1960 m. Informatika automatizuotas informacijos apdorojimas arba informacijos apdorojimas kompiuteriu (pranc.). Informatika mokslas apie kompiuterius (angl.).
Tipas: konspektas Įdėjimo į puslapį data: 2013-07-17
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2225
Informatikos špera
Pagal Barškutės, Mikalauskienės, Skyriaus vadovėlį Ekonominė informatika.
Tipas: špera Įdėjimo į puslapį data: 2013-07-17
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2284
Projektas: Kryžiažodis
Kryžiažodis Word`e.
Tipas: laboratorinis Įdėjimo į puslapį data: 2013-06-22
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2210
Asmeninio kompiuterio vaizdo sistema
Monitoriaus ekrane teksto ženklai ir vaizdai yra formuojami iš taškų matricos. Taškų matricos yra vadinamos vaizdo elementais (pikseliais). Vaizdo elementų skaičius ekrane vadinamas skiriamąja geba tai ekrano taškų, telpančių vertikalia ir horizontalia kryptimi, skaičiaus sandauga. Ją nusako formuojamo ekrano taško dydis. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo aiškesnis kontūras, geresnis vaizdo matomumas ekrane.
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2313
Kompiuterių raida
Naujos technikos kūrimas- tai sudėtingas fantazijos, teorijos ir praktikos persipynimas.
Pirmuosius mechaninius skaičiavimo įrenginius dar antikos laikais naudojo matematikai, inžinieriai bei prekeiviai. Kinijoje ir Japonijoje prieš keletą tūkstančių metų iki Kristaus gimimo jau buvo naudojami skaičiuotuvai, padaryti iš karoliukų, pritvirtintų prie specialaus rėmo (karoliukai vadinosi kalkulėmis, iš čia kilo terminai "kalkuliuoti"
ir "kalkuliatorius").
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2481
Informacinė visuomenė ir Lietuva
Informacinė visuomenė tai žinių visuomenė, atvira, išsilavinusi ir besimokanti visuomenė, kurios nariai gali bei sugeba visose savo veiklos srityse efektyviai naudotis tiek šalies, tiek pasaulio informacijos ištekliais, o valdžios institucijos užtikrina informacijos prieinamumą ir patikimumą, plėtoja šalies informacinę struktūrą ir jos tarptautinę integraciją, vysto šalies švietimo sistemą, skatina mokslinius tyrimus ir jų rezultatų panaudojimą, rūpinasi šalies įvaizdžio formavimu ir pristatymu pasaulio visuomenei.
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2223
Operacinių sistemų kontrolinis darbas
Operacinių sistemų kontrolinis darbas
Tipas: laboratorinis Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2192
Ekspertinės sistemos
Panaudojant kompiuterių techninę įrangą ir specializuotą programinę įrangą, informacijos organizavimo procese atsiranda specializuotų informacijos kaupimo apdorojimo ir pateikimo sistemų, vadinamų kompiuterizuotomis informacinėmis sistemomis, sukūrimo poreikis.
Tipas: referatas Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-11
[ Atsisiųsti ]:   
Jau siuntėsi: 2218
Puslapis: 1, 2, 3, 4, 5, 6
|