referatai tik nemokami

 

Sveiki atvykę į www.gas.lt/123referatai !!!

  Pradžia || Darbų rašymas || Klausimai - atsakymai || Chat`as, pokalbiai


Rūšiuoti

Puslapis:  1,  2

Islamo etika
Musulmono pareigos: 1.Tikėti vienintelį Dievą Alachą ir jo pranašą Mahomedą. 2.Islamas kiekvieną musulmoną įpareigoja melstis penkis kartus per dieną. 3.Jis gali melstis bet kur, tačiau esant sąlygom, tai privalo daryti mečetėje. 4.Prieš pradėdamas maldą, jis turi atlikti ritualinį apsiplovimą - nusiauti batus, atsiklaupti ir melstis atsigrežus į meką.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2281

Žmogaus prigimtis
širdis - tai laukas, dėl kurio vyksta pagrindinė kova. Kas užkovoja mūsų širdies palankumą, tas užkovoja mus. Kiekvienas jaunuolis intuityviai jaučia, kad jei laimės jam patinkančios merginos širdį, jis laimės ją pačią. Todėl kam priklauso mūsų širdies simpatija, tam priklausome ir mes patys.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-10

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2588

Žmogaus atsakymas dievui
Man gyvenime iškyla dagybe klausimų apie tikėjimą, aš atsakymus į juos pabandžiau surasti rašydama šį darbą ir manau, kad į daugybę klausimų remiantis literatūra man atsakyti pavyko!
Tipas:   rašinys   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-10

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2492

Rytų religijos
Prieš pusantro tūkstančio metų romėnai vadino Rytus “tekančios saulės” (sol oriens) šalimi.Vėliau buvo kalbama apie “Rytų žemę” kaip priešingybę “Vakarų žemei”.Nėra paprasta apibrėžti sritį, vadinamą Rytais.Rytų valstybės išsidėsčiusios šiaurės Afrikoje ir vakarų Azijoje. Labai priklauso nuo to, kokiu požiūriu remiamasi.Rytų šalys turi daug bendrų bruožų, tačiau ir didelių skirtumų.Dabar Rytuose vyrauja islamas.Jį išplatino arabai, prasiskverbę toli į rytus ir į vakarus.Ilgainiui išsirutuliojo arabų musulmoniška kultūra.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-10

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2456

Katalikiškos mokyklos vertybės ir principai
Kadangi,visuomenėje nusikalstamumas nemažėja, o švietimo dorinės problemos visuomenėje tampa vis aktualesnės, valstybės švietimo sistemai būtina daugiau dėmesio ir lėšų skirti žmonių dorinės sąžinės ugdymui. Bažnyčia ir Valstybė Lietuvoje atskirtos, tačiau jos gali sėkmingai bendradarbiauti doros ugdymo srityje. Šiam bendradarbiavimui pagrindas jau yra padėtas Konstitucijoje, valstybės įstatymuose ir susitarimuose tarp Lietuvos Respublikos ir Vatikano. Norint įtvirtinti šį valstybei būtiną bendradarbiavimo principą mokyklų lygmenyje tėvų pageidavimu steigiamos naujos valstybės išlaikomas katalikiškos mokyklos.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-10

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2253

Islamas 2
Islamas – arabiškas žodis po Muhamedo įgavęs religinę reikšmę, kuria ženklinama Korano ir Muhamedo religija.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-5

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2289

Krikščionimis tapusių žmonių asmenybės bruožai, savybės ir pomėgiai
"Džonas Bunjanas gimė 1628 m. Anglijoje, mažame Elstono miestelyje netoli Bedfordo. Jo tėvas dirbo katilus, dėl to dažnai buvo niekinamas ir išjuokiamas. Paauglystėje Džonas pasirinko tėvo amatą ir gyvenimo būdą - daug laiko praleisdavo lošdamas azartinius žaidimus ir šokdamas, be to, mėgo keiktis. Nors jų šeima gyveno tokiame Anglijos rajone, kuriame smarkiai plito kalvinistinės doktrinos, o puritonizmas buvo įsitvirtinęs tiek, kad keldavo nepasitenkinimą propaguojančiųjų palaidą gyvenimą, tačiau Džonas nesidomėjo religija ir nelankė bažnyčios.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-26

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2290

Pasaulio religijos 2
Religija priešistoriniais laikais. Centrinės Amerikos mirusios religijos. Senovės civilizacijų religijos. Indoeuropiečių religijos. Rytų religijos. Monoteistinės religijos.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-25

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2557

Reinkarnacija religijose
Mintis, kad sielos gali keliauti per laiką, vėliau naudodamos žmonių kūnus, kaip priemones keliauti, o tų žmonių gyvenimus jos pasisavina kaip maistą jų dvasinei kelionei į tobulumą, Vakarų minčiai yra svetima. Judaizmo, krikščionybės ir islamo požiūriai į pomirtinį gyvenimą, kuris mūsų laukia, į dangų ir pragarą, labai skiriasi, bet jų pagrindinė misija yra ta pati.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-04-7

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2296

Šėtonizmas
Už įstatymo ribų šėtoniškos grupės garbina blogio dvasią.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2230

Budizmas. Judaizmas. Konfucianizmas.
Budizmas. Judaizmas. Konfucianizmas.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2434

Krikščionybė
Pasikeitimą lėmė krikščioniškoji Jėzaus samprata. Krikščionys labai anksti ėmė suvokti, kad per Jėzų išsipildė žydų viltys sulaukti savo Dievo pasirinkto tarpininko, kurisateisiąs jiems viešpatauti.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2274

Kalvinizmas
Kalvinizmas yra bendra sąvoka visoms protestantizmo formoms, kilusioms iš kalvino pavadinti. Kalvino supratimu, reformuota krikščionybė reiškia pagal Dievo žodį reformuota Bažnyčią.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2495

Pasaulio religijos
Adventistai. Anglikonybė. Baptistai. Budizmas. Induizmas. Islamas. Judaizmas. Katalikybė. Krikščionybė. Liuteronybė. Pravoslavybė. Protestantizmas. Stačiatikybė, pravoslavybė. Tarptautinė Krišnos sąmonės sąjunga.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2520

Budizmas
Budizmas - pasaulinė religija, atsiradusi Indijoje I tūkstantmečio pr. Kr. viduryje, vėliau išplitusi Pietryčių bei Centrinėje Azijoje ir Tolimuosiuose Rytuose. Budizmo pradininku laikomas Sidharta Gautama, pramintas Buda.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2267

Budizmas 2
VI a. pr. m. e. pasaulyje vyko galingas religinis sąjūdis. Atsirado įtakingos religijos: zoroastrizmas, judaizmas, budizmas, džainizmas, konfucionizmas, vedantinis induizmas, daosizmas.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2291

Taoizmas
Kinijoje jau prieš konfucianizma atsirado vadinamųjų “ramiųjų“ sektos.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2239

Tikėjimo žodis
Religinės bendrijos Tikėjimo žodis ištakos sietinos su Visos Evangelijos judėjimu, pasaulyje prasidėjusiu XX a. 6-ajame dešimtmetyje.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2235

HARE KRIŠNA
Vilniaus, Kauno ir kitų Lietuvos miestų gatvėse kartais matome būrelius žmonių su muzikos instrumentais, vilkinčius neįprastais oranžiniais ir baltais rūbais. Jie yra Krišnos sąmonės religinės bendruomenės nariai, dar vadinami krišnaitais.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2323

Reinkarnacija
Reinkarnacija - sugrįžimas į kūną reiškia tikėjimą, kad esminė žmogaus dalis po jo mirties įsikūnija į kitą žmogų ar gyvūną.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-03-29

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2244


Puslapis:  1,  2

Dalykai

Paieška

Laukiame

Laukiame Jūsų darbų..

Svetainė atnaujinta:
2013.12.14

 
 

Copyright © 2015 123 referatai Lithuania • Atsakomybės ribojimas • Reklama