referatai tik nemokami

 

Sveiki atvykę į www.gas.lt/123referatai !!!

  Pradžia || Darbų rašymas || Klausimai - atsakymai || Chat`as, pokalbiai


Rūšiuoti

Puslapis:  1,  2,  3,  4

Logikos konspektai
Logikos tyrimo objektas yra žmogaus mąstymas. Žmogus mąsto mintimis. Mintis, tai mąstymo turinį sąmonei pristatantis mąstymo elementas. Apie mintis kalbame: • man į galvą šovė mintis, niekaip negaliu surasti minčių, išreikšti tam, ką jaučiu, mane stebina jos minčių gilumas. Logika tyrinėja ne viską apie žmogaus mąstymą ir jo mintis, o tik mąstymą tuo aspektu, kuris susijęs su mąstymo ir minčių prasmingumu ir teisingumu.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2242

Laisvalaikis ir šventės
Lietuvos valstybinės šventės Kaip ir kiekviena šalis, Lietuva irgi turi savo valsty- bines šventes.Valstybinių švenčių dienomis prie valstybinės valdžios ar valdymo institucijų, įmonių, įstaigų ir organizacijų pastatų, gyvenamųjų namų nustatytąja tvarka iškeliama Lietuvos valstybės vėliava.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-20

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2257

Kurortų plėtros skatinimas Lietuvoje
Kurortas – tai vieta, kurioje, panaudojant gamtinius gydomuosius veiksnius, specialias įstaigas ir įrengimus, galima dalinai realizuoti šalies nacionalinės sveikatos koncepcijos nuostatas bei vykdyti žmonių sveikatingumo programas. Pasaulinėje praktikoje, įsivyravus naujiems gydymo principams, reikalaujantiems teisingos, į ligos fazę nukreiptos terapijos, keitėsi kurortinio gydymo sistema. Kurorto veiklos centre atsirado treniruotės ir žmogaus suaktyvinimas, organizmo funkcijų gerinimas arba psichinio stabilizavimo reguliavimas. Palanki kurortų aplinka ir gydymas per atsipalaidavimą sudaro palankias galimybes organizmo funkcijų gerinimas arba psichinio stabilizavimo reguliavimas. Palanki kurortų aplinka ir gydymas sudaro palankias galimybes organizmo stiprinimui ir fizinės sveikatos gerinimui.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-20

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2570

Pedagogika
Pedagogikos istorijos objektas.Objektas tai ką tyria šis mokslas. Pedagogikos istorijos objektas yra pedagoginė mintis ir ugdymo teorijos. Mokslas atsirado vėliau, buvo pirmiausia pavienės idėjos. Pedagogikos istorija nagrinėja įvairias ugdymo teorijas, vystymąsi, jų klaidą. Pedagogikos istorijos objektas daugiakomponentis: Ped.mokslo ugdymas, šviet.mokslo sistema, atskiri švietėjai. Pedagogikos istorija skirstoma teritoriniu požiūriu: 1.Tolimųjų vakarų ( Amerikos žemynas) šiek tiek kitokia pedagogika, praktinė. 2. Tolimųjų rytų (Japonija, Kinija, Indija). 3. Europos ištakos. Europos ped.moksl.skirstomi į 2 blokus: užsienio.lietuvos.
Tipas:   špera   Įdėjimo į puslapį data: 2013-11-4

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2485

Filmo Vanilla Sky analizė
Vanilla Sky - Vanilinis Dangus, tai režisieriaus Cameron Crowe (taip pat režisavo: Almost Famous, Jerry Maguire, Say Anything) erotinis psichologinis trileris. Jis išleistas 2001 metais JAV, kino kompanijos Paramount Pictures. Trunka 2 val. ir 15 min.. Filme vaidina net keli popiuliarūs Holivudo aktoriai, tai: Tom Cruise, Penelope Cruz, Kurt Russell, Cameron Diaz.
Tipas:   analizė   Įdėjimo į puslapį data: 2013-09-17

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2270

Klasės auklėtojo vieta ir vaidmuo ugdymo procese
Švietymos reformos kaita kelia vis sudėtingesnius reikalavimus ugdymo proceso organizavimui. Visų pirma tai susiję su sistemingų požiūriu į mokyklos veiklą, su gebėjimu suvokti savo, kaip pedagogo ir klasės auklėtojo, misiją.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-07-9

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2281

Geodezija
Statinio ar jo dalies nuokrypa nuo svambalo linijos- vertikalės vadinam krenu. Jis stebimas statybos metu, ją baigus ir statinio eksploatavimo metu.
Tipas:   špera   Įdėjimo į puslapį data: 2013-07-9

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2261

Egzotiškieji kambarių gyventojai
Darbo tikslas: 1.Sužinoti kaip auginti ir prižiūrėti egzotinus naudingus augalus bute. 2. Išbandyti jų auginimą bute, klasėje
Tipas:   laboratorinis   Įdėjimo į puslapį data: 2013-07-9

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2519

Vaisių asortimento parduotuvėje rimi tyrimas
Abrikosas - apvalus, sultingas kaulavaisis. Jame yra 27 cukraus (subrendusiuose vaisiuose daugiausiai sacharozės), obuolių, citrinos ir vyno rūgščių, pektino, krakmolo, rauginių medžiagų, mineralinių druskų, vitaminų C, PP ir provitamino A, kuris minkštimui suteikia oranžinį atspalvį. Sėklose yra 30-50 riebiojo aliejaus, turinčio oleino ir linolininės rūgšties, vitamino B15 ir glikozido amigdalino (karčiųjų abrikosų veislių sėklose jo daugiau kaip 8 ).
Tipas:   tyrimas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-06-22

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2372

Tatuiravimas
Tatuiravimas (iš polinezietiško žodžio tatau) – universalus paprotys išvedžioti ant kūno nenutrinamus ženklus (linijas, pagrąžinimus, medžių pavaizdavimus ir t.t.) įvedant į odą mechaniniu būdu (badant, įpjaunant) dažomų medžiagų. Dažai įvedami po oda, dėl ko vaizdas ir vėliau nenusitrina.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-06-22

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2231

Individų tarpusavio santykiai populiacijos viduje. Populiacijos savireguliacija.
Populiacija vadinama natūraliai laisvai besikryžminančių vienos rūšies individų grupuotė, gyvenanti tam tikroje arealo dalyje. Ji yra sudaryta iš įvairaus amžiaus ir skirtingos lyties individų. Būdinga populiacijos ypatybė ta, kad jos individus sieja daugybė įvairių rūšių. Vienos populiacijos individai yra panašesni vienas į kitą negu vienos rūšies, bet skirtingų populiacijų individai. Tos pačios rūšies skirtingų populiacijų individai skiriasi morfologiškai.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-06-22

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2353

Medžiagų atsarumo egzo špera
KTU Dizaino ir technologijų fakultetas 2004m.
Tipas:   analizė   Įdėjimo į puslapį data: 2013-06-13

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2613

Velykos ir Jurginės
Prieš Velykas buvo laikomasi pasninko. Paskutinė savaitė prieš Velykas buvo vadinama Didžiąja. Ji buvo laikoma vėlių savaite, arba vėlių Velykomis. Priešvelykinės apeigos prasidėdavo Verbų sekmadieniu.
Tipas:   konspektas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2268

Tabakas
Nėra nekenksmingų cigarečių. Nustatyta, jog rūkant švelnias, moteriškas cigaretes, išlieka toks pat pavojus susirgti.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2257

Rumunų nacionalinė virtuvė
Rumunų nacionalinė virtuvė
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2397

Mokslas – mūsų visų ateitis
Ką tik gimęs žmogus jau pradeda mokintis ir pažinti gyvenimą.Jis pats bando daug ko išmokti,bet tai jam daryti padeda ir tėvai.Kaip būname maži klausome ką jie mums sako,bet kaip paaugame pradedame nekreipti dėmesio i jų pasakymus.
Tipas:   rašinys   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2236

Michaelio Šumacherio biografija
Michaelis Schumacheris gimė 1969 sausio 3-iąją Vokietijoje Huerto Hermiulhaimo miestelyje prie Kelno Rolfo ir Elisabeth Schumacherių šeimoje. Michaelio tėvas buvo aistringas konstruktorius ir sūnui sukonstravo nedidelį kartingą. Juo būsimasis f-1 čempionas išvažinėjo apylinkių keliukus. Neišvengdavo ir guzų, po stuktelėjimų į medį ar tvorą.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2569

Horoskopai
Apie horoskopus.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2331

Logikos uždavinys
Sugalvokite du skirtingų loginių formų sakinius,užrašykite juos simboliniu pavidalu,nurodykite pastovius ir kintamuosius dydžius.
Tipas:   laboratorinis   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2261

LILYA 4-EVER
Šis filmas sukurtas remiantis realia mergaitės iš Lietuvos Danguolės Rasalaitės istorija. Telšiuose gimusi, Kaune augusi, iš Žiežmarių slapčia į Švediją su svetimu pasu išvykusi šešiolikmetė Danguolė Rasalaitė nė neįsivaizdavo, kad jos likimas galėtų kam nors rūpėti. Dėl palaido gyvenimo būdo nuo mergaitės nusisuko giminės, nuleido rankas mokytojai, išdavė draugai.
Tipas:   referatas   Įdėjimo į puslapį data: 2013-05-30

[ Atsisiųsti ]:    Jau siuntėsi: 2349


Puslapis:  1,  2,  3,  4

Dalykai

Paieška

Laukiame

Laukiame Jūsų darbų..

Svetainė atnaujinta:
2013.12.14

 
 

Copyright © 2015 123 referatai Lithuania • Atsakomybės ribojimas • Reklama