Teisinės atsakomybės apribojimas

Šioje svetainėje pateikta informacija lankytojams. Visa atsakomybė už jos panaudojimą tenka pačiam lankytojui.
Kūrėjai neatsako už informacijos patikimumą, klaidas arba šios informacijos panaudojimo pasekmes (pvz.: padarytą žalą). 123referatai neprisiima atsakomybės ir už autorinių teisių pažeidimus, kadangi darbus gali atsiųsti kiekvienas ir patikrinti, ar tai nėra kopijuota medžiaga sudėtinga. Šioje svetainėje pateikti darbai negali ir neturi būti naudojami kaip tiesiogines verslo, sveikatos ar kito pobūdžio specialistų konsultacijos. 132referatai neatsako už pasekmes, atsiradusias pasinaudojus svetainėje esančia informacija.
Šioje svetainėje galite rasti nuorodas į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius. 123referatai nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja. Ši nuostata taip pat taikoma tiems tinklapiams, į kuriuos galite patekti pasinaudodami 123refetaitai esančia informacija.
123referatai savo veiklą vykdo vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teisės aktais. Jei šią svetainę pasiekiate iš kitos šalies, tuomet pats esate atsakingas už atitinkamų teisės aktų laikymąsi.
Darbų autoriai yra paskelbti pačiuose darbuose. Jei nėra nurodyto autoriaus: 1. Autorius nenorėjo skelbtis. 2. Autorius nežinomas.

Dėl visų iškilusių problemų ir klausimų prašome kreiptis į administratorių.


Grįžti