Paskutinė minutė - pigiausios kelionės

pigiausios keliones, paskutine minute

Pats patogiausias būdas užsisakyti keliones yra internetu. Beja, taip galima rasti neįtikėtinai pigias keliones. Neseniai įdiegta e-turas.lt TezTour, taip pat ir Novaturas online sistemos leidžia rasti geriausius pasiūlymus realiu laiku ir įsigyti kelionę neišeinant iš namų. Daugeliui kelionių agentūrų šios sitemos apkarpė pajamas, nes antkainiai yra minimalūs.

Pavyzdys
Pabandykite pasinaudoti E-Turas sistema (nuorodos pateiktos žemiau). Susiraskite Jums dominančią, pigiausią kelionę (geriausia paskutinės minutės, t.y. kai išvykimas rytoj ar poryt). O dabar pabandykite paskambinti tai pačiai agentūrai ir paklausti pigiausios analogiškos kelionės. Telefonu jums "užkukuos" kur kas didesnę kainą. Tai tik parodo, kad agentūros nesuinteresuotos, kad kelionės būtų perkamos internetu, nes ten mažas antkainis. Neapsigaukite. O vartotojams nuo to tik geriau.

Ką dar daryti, kad galima būtų įsigyti gerą kelionę už minimalią kainą? Štai Jums patarimai:

  • Užsisakykite agentūrų naujienlaiškius el. paštu (jų svetainėse) ir stebėkite kainų pokyčius;
  • Reguliariai tikrinkite kainas E-turo sistemose (svetainių sąrašą rasite žemiau);
  • Susitarkite bent su keliom kelionių agentūrų vadybininkėmis, kad jus informuotų apie gerus pasiūlymus telefonu (dėja, 80% agentūrų taip niekada ir nepaskambina, nors ir žada);
  • Susitarkite su darbdaviu, kad atostogų jus išleis kai rasite gerą kelionę (jeigu darbdavys lankstus). Dažnai darbdavys sutinka, jei yra kas jus pavaduos;
  • Darbe pasiruoškite staigiam darbų perdavimui kolegoms (kad jus galėtų kokybiškai pavaduoti);
  • Turėkite sąskaitoje pinigų, nes keliones ypač geromis kainomis reikia pirkti nedelsiant, jas išgraibsto per 10-30 minučių;
  • Iš anksto žinokite ko norite, nes galvoti esant geriems pasiūlymams laiko nėra;
  • Stenkitės keliauti sezono uždarymo metu, ir kai daugelis lietuvaičių negali keliauti (pvz rugsėjo 1) - tuomet kelionės pigiausios.
  • Stebėdami keliones ištisus metus nebejotinai išlošite, nes žinosite kada kelionės pinga, kada brangsta;
  • Pasidomėkite kokie orai laukia mieste, į kurį keliausite orai pasaulyje.

Keliones internetu galite įsigyte šiose svetainėse:

GOOGLE PAIEŠKA
ir daug daug kitų svetainių, bet iš esmės jos naudoja tą pačią sistemą ir kainos gali skirtis labai neženkliai.

Taip pat keliones galite organizuotis patys:

Organizuoti patiems keliones apsimoka, jei norite keliauti į nepopuliarias šalis. Į Egiptą, Turkiją pigiausia keliauti per agentūras, o pavyzdžiui į Braziliją, Meksiką, Australiją, kelionę susiorganizuoti galima ir pačiam, pigiau. Pirmiausia ko reikia - tai susitarsti pigiausius lėktuvų bilietus. Pirmiausiai ieškokite tolimųjų skrydžių iš tos šalies, į kurią skraido Ryanair ar kita pigi bendrovė iš Lietuvos. Tarkim pasirenkate Frankfurtą. Tuomet per google susiraskite visas avialinijas, skrendančias į/iš Frankfurto ir patikrinkite bilietų kainas į Jūsų norimą šalį įvairiais metų laikais, nes kainos svyruoja. Jei bilietus jau išsirinkote, kitas žingsnis suplanuoti kur gyvenasite. Viešbutį internetu rezervuoti nesunku (pvz www.hotels.com). Jei patogumai jums nerūpi, pasinaudokite www.hostels.com paieška ir pamatysite, kad Hostelių kainos kur kas žemesnės nei viešbučių. Toliau Jums reikia viską nuosekliai suplanuoti, kada išvykstate iš Lietuvos, kiek laiko praleidžiate Frankfurte laukdami lėktuvo, kada atvykstate į tolimą šalį, kiek ten gyvenate, kiek reiks pinigų pragyvenimui, kur lankysitės, kaip ilsėsitės, ir kaip grįšite. Išstudijuokite šalį ir miestą kur vykstate, ypač jei tai mažai žinoma šalis. To reikia, kad žinotumėte ko saugotis, kaip elgtis, kokios rizikos, kokia valiuta, kainos ir pan.
Galime pasakyti pavyzdžių. Į Meksiką ir atgal, per Briuselį, mums pavyko nukeliauti 10-čiai dienų už 1800 Lt (su kukliu viešbutuku) + maistas, pramogos ir kt.

Egiptas, Turkija, Graikija, Kreta, Tunisas, Kenija, Tenerifė, Margaritos sala, Kuba, Dominikos respublika, Meksika (Cancun), Ispanija, Bulgarija, Kroatija, Tailandas.

© gas.lt - Informacija paruošta www.gas.lt - kopijuoti draudžiama | Susisiekti galite čia