Nemokami bitkoinai
Gauk nemokamai BitCoin pinigų
Tu gali lengvai ir nemokamai gauti BitCoin pinigų

Dar neturi Bitcoin piniginės? Užsiregistruok internete (tai saugu ir patikima). Užsiregistravęs gausi asmenini BitCoin piniginės kodą (adresą), kuriuo tuoj pat galėsi naudotis (kaip sąskaita banke ir sąskaitos numeris, taip čia yra BitCoin piniginės kodas).

Arba ... atsisiųsk MultiBit programą, instaliuok ir iš karto galėsi naudotis. Siųskis iš bitcoin.org
Atsiuntęs Bitkoinų programinę įrangą ir ją instaliavęs rasi piniginę ir jos specialų kodą, pvz "19Mz1HuHmtwxLVnMPFSWASUH7Yisgfs8LF". Šis kodas - tai kelias į tavo piniginę (jį naudok pavedimams ar norėdamas pasakyti draugui kur pervesti bitcoinus). Savo MultiBit piniginės kodą taip pat naudok norėdamas gauti nemokamus Bitcoinus dirbdamas ir naršydamas po žemiau esančias svetaines. Apsaugok savo piniginę slaptažodžiu ir išsisaugok raktą, kad piniginę galėtum perkelti į kitą kompiuterį.

Nori išbandyti siųsti bitcoinus? Siųsk į adresą: 19Mz1HuHmtwxLVnMPFSWASUH7Yisgfs8LF

Nori sužinoti kiek dabar kainuoja vienas BitCoin? Žiūrėk čia.

 

Kaip gauti NEMOKAMUS BITCOIN?
Atmink, kad kai kuriose svetainėse BTC pavedimas daromas tik pasiekus 55 mikroBitkoinus, dėl to pasistenk atlikti kuo daugiau užduočių, kad pasiektum šią ribą.

 

http://spectrocoin.com - tai Bitcoin keitykla ir piniginė, leidžianti lengvai naudotis, pirkti, parduoti bei priimti Bitcoin. Už Bitcoin apmokėti galite tiek bankiniu pavedimu tiek grynais pinigais. Pinigine galite naudotis tiek internetu tiek Android, iOS ar Windows Phone mobiliuosiuose telefonuose.

 

Bitcoinget.com - atlik įvairiausias užduotis, žiūrėk video reportažus, atsakyk į klausimus ir gauk pastoviai Bitcoin pinigų nemokamai.

 

BitHits.com - Įvesk savo bitkoino piniginės kodą ir iš karto gauk Bitcoin pinigų pavedimą.

 

BidVisitor.com - apsilankyk įvairiose svetainėse ir už tai gauk pinigus. Tau bus rodomos įvairios svetainės po 5 minutes, už tai gausi Bitkoinų į savo piniginę. Vienas geriausių būdų uždirbt.

 

I Want Free Bitcoins.com - Čia taip pat labai daug užduotėlių. Pavyzdžiui pažiūrėjęs neįlgą vaizdelį ar atsakęs į kelis klausimus gausi įvairiomis sumomis bitkoinų. ČIa tau reikia šone kairėje įvesti savo Bitkoin kod ir tuomet galėsi pradėti.

 

Bitcoin4You.net - uždirbk iki 0,028 MBTC kas tris minutes peržiūrėdamas įvairius piešinėlius, vaizdus. Prieš tai tau reiks įvesti saugos kodą, kaip ir visuose kituose puslapiuose.

 

Freebitcon.in - Bitcoin ruletė, loterija. Čia tau tereikia įvesti savo Bitcoin adresą (kodą) ir spausti "Free Play". Iš kart pamatysi kiek laimėjai Bitcoinų, kurie bus pervesti tau. Po kelių minučių galėsi vėl kartoti lošimą.

 

DailyBitcoins.com - tiesiog įvesk Bitcoin adresą ir saugos kodą ir dalyvauk loterijoje, kurioje gali laimėti įspūdingas sumas, bet garantuotai minimumą. Padirbęs nepamiršk nueit į "Payments", įvesti savo Birrcoin adreso ir paspausti "Execute payments", nes automatiškai pervedama ne mažesnė suma kaip 0.0001 BTC.

 

EarnFreeBitcoins.com - vaikščiok po svetaines ir gauk bitkoinų. Išmokama pasiekus 55 mikroBTC.

 

BitcoinLiveBets.com - Jau turi nemažai Bitcoinų? Čia gali pasidauginti Bitcoinus lažybose, t.y. statydamas už tikrus Sporto įvykius.

 

BitCoinAddict.com - įvesk savo piniginės kodą, apsaugos kodą ir gali laimėti JackPotą.

 

 

Sėkmės Bitkoinų darbuose!