5 May

Šio blogo pradžia

Jau seniai mąsčiau “užkurti” dienoraštį, t.y. blogą apie žvejybą, kur galėčiau pasigirti savo laimikiais ir šiaip papasakočiau žvejybos nuotykius. Net pačiam kartais įdomu prisiminti ant ko kibo, kokie masalai geriausi. Bent jau kol kas, nesu važiavęs į užsienį specialiai žvejoti, dėl to negaliu pasigirti kažkokiais dideliais pasiekimais. Bet net neabejoju, kad tokių kada nors bus.

Truputį apie mane. Po metų jau pasieksiu trisdešimtmetį, o mano žvejybos patirtis jau 22 metai. Jau nuo pat vaikystės tėvas tempdavosi mane žvejoti, labiausiai patikdavo žvejyba ant ledo. Dabar, mėgstu labiausiai žvejoti dugnine arba plūdinėmis meškerėmis. Nemėgstu spiningauti, nes esu tinginys ir tai man panašiau į darbą, nebent kibtų labai gerai. Dažniausiai užmetu dugnines ar plūdines meškeres, sėdžiu, mėgaujuosi gamta, alumi ir laukiu kibimo. Užmetęs dugnines galiu užsiimti ir kitais darbais, pvz. išsikepti šašlyką, pasistatyti palapines ir t.t. Dėl to dugninės meškerės man ir yra mylimiausios.
Dugninėmis žvejoju jūroje, upėse, retais atvejais ežeruose. Plūdinėmis meškerėmis žvejoju visur. Kituose mano įrašuose bus pasakojamos žvejybos istorijos. Tikiuosi kam nors patiks paskaityti ir bus naudinga.

2008-05-06