7 Sep

Žieminės žvejybos žaidimas PRO PILKKI

Neseniai radau žaidimą, kuris mane sudomino. Anksčiau esu bandęs nemažai žvejybos žaidimų, bet jie buvo tikriems žvajams netinkami. Šį kart bandydamas tikėjausi to pačio, tačiau žaidimas Propilkki mane sudomino. Pats žaidimas yra nemokamas, jo esmė – surasti gerą vietą ežere ar upėje, išsigręžti eketę ir parinkti tinkamus masalus. Po to žvejyba vyksta kaip ir tikrovėje, matoma meškerė, eketė. Meškerę reikia virpinti ir taip suvylioti žuvis.
Galima žaisti varžybose su kompiuteriu (turite sugauti daugiau žuvies nei kiti 8 žaidėjai). Kiekvieno žaidimo metu reiktų pasiskaityti varžybų taisykles, būna, kad varžomasi dėl žuvų kiekio, skirtingų rūšių kiekio, tam tikros žuvies bendro svorio ir pan.

Žaidime yra galimybė žaisti tinkle su kitais žaidėjais.

Pastebėjau, kad kibimui turi įtakos ne tik vieta, masalas, bet ir laikas, oras, vėjas, tad nesitikėkite, kad atradę gerą vietą kitą kart ten pat trauksite žuveles vieną po kitos.
Aš žaidžiu paprastai, jei išgręžus skylę žuvys nekimnba – nelaukiu ir einu ieškoti kitos vietos.
Nereiktų užmiršti, kad žvejybos laikas ribotas ir laikui pasibaigus žvejys turi būti starto vietoje, kitaip bus diskvalifikuotas.

Visiems prijaučiantiems poledinei žvejybai labai rekomenduoju išbandyti šį paprastą, įdomų žaidimą, kurį atsisiųsti galite čia.

Keli vaizdeliai iš žaidimo:

pro_pilkki propilki propilkki pro-pilkki propilkki2 propillki